AZIMUT

  IČ: 70516375

0 hodnocení
Prejsť na hodnotenie
Aktualizované: 29.01.2022 14:36

Základné informácie

AZIMUT  je spolek působící zejména v Budějovické oblasti.
Sdružuje zájemce o netradiční formy pobytu v přírodě.
To jsou různé, zpravidla poněkud netradiční akce, jako například dobrodružná outdoorová akce názvem Challenge, Noční výsadek, Rafting , zimní horské přechody, orientační běhy neobvyklých forem, vodácké sjezdy řek, horolezectví, ale i různé hry pro široké spektrum zájemců (organizovanou i neorganizovanou populaci dětí a mládeže, rodiče s dětmi, náhodně vytvořené týmy či družiny atp.)
Větší část členů se schází v pravidelné činnosti, jiná část je spíše zaměřena na samotné akce. Nezanedbatelnou část členstva tvoří i organizační týmy těch akcí, které přesahují rámec sdružení a mnohdy i oblasti.
Naše sdružení  je členem  České rady dětí a mládeže od roku 7. prosince 2000 a zakládajícím členem RADAMBUK - Rady dětí a mládeže Jihočeského kraje. AZIMUT pořádá dětské tábory od svého vzniku. Rozsáhlé zkušenosti  vznikaly nejprve na vlastních táborech našich oddílů a posléze při organizaci táborů pro širokou veřejnost. Máme zkušenosti s pořádáním i táborů mezinárodních, ochránců přírody, putovních pěších a především vodáckých. Ve vedení našich táborů působí zkušení vedoucí proškolení v akreditovaných vzdělávacích zařízeních.

Kontakty

Sídlo

J. Plachty  1102 ⁄ 28
37004 České Budějovice  –   České Budějovice 3
České Budějovice
Jihočeský kraj
Česká republika

GPS: 0,00000°, 0,00000°

Usporiadané udalosti

Táto organizácia usporadúva žiadne udalosti.

Posledné komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
Detaily